Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Olivová kráska zralá na psychiatrii: Po útoku lstivého Mareše letěla jak špinavé prádlo

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 14 fotografií
ULICE
Olivová kráska Jana zažívá v posledních dnech opravdu perné chvíle. Neustále se jí lepí na paty úlisný Mareš, který má plné zuby toho, jak ho pošpinila na sociálních sítích. Už neví kudy kam, tak Janu sprostě napadne a shodí na zem. Jana je absolutně v koncích a neví, kde má hledat pomoc.

Jana si zpočátku myslela, že je Radim Mareš ten nejúžasnější člověk pod sluncem. Až když se ji pokusil znásilnit, poznala, co je její agent zač. S Jardovou pomocí se ho na nějaký čas zbavila, ovšem Mareš ji jen tak jít nenechá, protože mu podepsala smlouvu, která je pro něj hodně výhodná.

Když se Jana začne účinně bránit, aby jí už navždy zmizel ze života, Mareš znovu nevybíravě a hodně brutálně zaútočí. Tentokrát z něj jde ale opravdu strach. Mareš nebohou Janu chytí pod krkem a začne jí vyhrožovat.

Olivová kráska je v takovém šoku, že nedokáže ani křičet. Mareš je typický psychopat, kterého nic nezastaví a v amoku je schopen udělat věci, kterých by poté mohl hodně litovat. Jana je v koncích. Přišla o vysněnou práci, Mareš se ji snažil sexuálně zneužít a nyní ji napadl. Jak tohle může dopadnout? Kde a v kom bude Jana hledat oporu?

Související články

Další články