Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Olivová kráska zaplatí za popularitu daň nejvyšší: Bitka a pohlavní zneužití v Ulici, VIDEO

+ Dalších 34 fotografií
Olivová kráska Jana pomalu ztrácí pevnou půdu pod nohama. Většina opravdových přátel ji nemůže doslova vystát a odvrací se od ní. Za to se na pohlednou brunetku začínají lepit sexuální zvrhlíci a různí podvodníci. Tentokrát to dojde až tak daleko, že olivová kráska bude téměř sexuálně zneužita.

Olivová kráska Jana ze začátku působila jako děvčátko, které neumí do pěti napočítat. Velkou oporou jí byla v začátcích její velká kamarádka Rozina. Jenomže Jana se rozhodla vydat trochu jinou cestou.

Je doslova schopna udělat cokoliv pro to, aby se stala populární a prorazila do světa šoubyznysu. Po určité době si nešlo nevšimnout jejích změn chování a i její přítel Bruno nad ní pomalu začíná lámat hůl, o Rozině ani nemluvě.

Těch opravdových přátel začíná mít kolem sebe Jana čím dál tím míň a ty špatné přitahuje jako magnet. Jedním takovým je podivný agent, který Janě nasliboval hvězdnou kariéru modelky. Olivová kráska se samozřejmě nadchla, ale nic není zadarmo.

Radim, který Janě zajišťuje práci, se ji pokusí v kanceláři sexuálně zneužít. Na to, jak to celé dopadne, se můžete podívat ve videu.

Související články

Další články