Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Olivová kráska to pořádně roztočí v posteli: Z jejich nočních hrátek bude Rozině zle!

+ Dalších 24 fotografií
Tento týden to v seriálu Ulice bude pěkně ostré. Velké přátelství Jany a Roziny projde ohněm. Všichni už moc dobře vědí, že Jana je tak trochu do větru a s ničím se nemaže. Na rozdíl od ní je Rozina mnohem důmyslnější a klidnější. Jak se dokáže zvrtnout jeden obyčejný večer plný alkoholu? S kým Jana skončí v posteli?

Která pravidla se smí porušit a co by mělo být tabu? Ota měl jasné podmínky, za jakých vezme do podnájmu Janu a Rozinu. Právě Jana teď poruší tu hlavní podmínku – žádné neohlášené návštěvy přes noc.

Přestože to zpočátku ani neměla v úmyslu, její pánská návštěva přes noc zůstane. Před Otou se to Jana snaží utajit, jenže to stejně praskne. Jaké budou následky? S kým Jana stráví hodně vášnivou noc? A jak to s ní a dotyčným bude dál?

Na mladého zajíčka si totiž brousila v Ulici zuby i Rozina. Jenomže ta na rozdíl od olivové krásky Jany na to jde mnohem pomaleji a střídměji. Letmé pohledy a úsměvy jí ale nebudou nic platné, protože Jana vytasí ten nejtěžší kalibr.

Mladičkého číšníka svede a prožije s ním noc plnou sexu. Jak moc tohle otřese s přátelstvím Roziny a Jany? Vyrovná se s tím Rozina, nebo upadne do depresí jako při svém posledním nevydařeném vztahu?

Související články

Další články