Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Olivová kráska terčem mužského harašení: Svlékla se za pár stovek a teď fňuká

+ Dalších 10 fotografií
ULICE
Olivová kráska Jana v současné době zažívá nejhorší období ve svém životě. Chtěla být slavnou modelkou, ale svěřila se do rukou podvodníkovi Marešovi, kterému na Janě nejen nezáleží, ale také se ji pokusil sexuálně zneužít. Poté, co se všude v ulici objevily billboardy s Janou ve spodním prádle, nemůže se zbavit dotěrných chlapů, kteří na ni pohlíží jako na sexuální objekt. Jak dlouho to ještě nebohá Jana vydrží?

Jana si připadá jako ve zlém snu od chvíle, kdy město i internet zaplavily sexistické reklamy, kterými se jí pomstil Radim Mareš. Jana kvůli tomu přišla o zakázky coby influencerka i o fanoušky na sociální síti, hodně ji to poškodilo profesionálně.

Přestože natočila video, jímž se od této reklamy distancovala a ve kterém varovala všechny holky, aby nedopadly jako ona, perné chvilky kvůli této reklamě jí ještě nekončí. Teď se dokonce stane terčem sexuálního obtěžování.

Olivová kráska to rozhodně nemá jednoduché. Zhroutil se jí doslova celý svět. Prakticky se nemůže ani projít po ulici, aby na ni nepokřikovali nějací kluci, kteří ji znají z reklamy a ze sociálních sítí. Na první pohled možná malichernost, ale Jana tuhle situaci přestane zvládat.

Neví, co má udělat, aby reklamy ve spodním prádle zmizely, zároveň se nechce jít doprošovat k Marešovi, kterého odmítla a on udělá vše proto, aby ji zničil a ponížil. Sáhne si Olivová kráska na život? Kde bude hledat oporu? Kdo jí pomůže?

Mohlo by vás zajímat

Další články