Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Olivová kráska se násilníka nezbaví: Chlípný manažer se nebojí zajít až za hranu, VIDEO

+ Dalších 39 fotografií
ULICE
Olivová kráska zažila s Radimem Marešem dost perné chvilky. Pokus o znásilnění a obtěžování. Jana se z toho sotva vzpamatovala, ale podivný manažer jí pokoj jen tak nedá. Jana je na pokraji zhroucení, protože jí chlípný manažer připomenul, že polila šaty, které jí půjčil, což znamená, že je musí zaplatit nebo vyčistit. Každopádně se ale bude muset s Marešem znova vidět, z čehož má obrovský strach. Jak tohle dopadne?

Jestli si Jana myslela, že po extempore, které manažer Radim Mareš předvedl v kanceláři, bude mít už pokoj, tak byla na velkém omylu. Mareš je starý mazák a rozhodně si nenechá pláchnout nadějnou modelku, ze které by mohly kápnout nejenom peníze, ale i nějaké to sblížení.

Problém je v tom, že Olivová kráska se s oplzlým manažerem sdružovat nechce a má z něj husí kůži. Mareš se pokusil Janu znásilnit. Nejdříve jí jen tak letmo masíroval nožičky, pak se pokusil líbat Janě krk a nakonec se na nebohou dívku vrhl.

Jana si to samozřejmě nenechala líbit a utekla. Bohužel si polila půjčené šaty vínem a Mareš to moc dobře ví. Pod záminkou vrácení peněz za poškozené šaty se chce s Janou opět setkat. Taková schůzka ale nemusí vůbec dopadnout dobře.

Související články

Další články