Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Olivová kráska na DNĚ: Pokus o zneužití nechutným dědkem. Co udělá Jarda? VIDEO

+ Dalších 39 fotografií
ULICE
Kde jsou hranice mezi pomocí a manipulací? Komu důvěřovat a před kým se mít na pozoru? Jana věřila, že jí Radim Mareš pomůže s rozjezdem kariéry, ale skutečnost byla zcela jiná. Oplzlý dědek se pokusil Janu znásilnit a do toho se jí rozpadl vztah s Brunem. Olivová kráska je na úplném dně a neví, jak z toho ven. Kdo jí pomůže?

Olivová kráska Jana na tom není po psychické stránce momentálně vůbec dobře. Na rozdíl od své nejlepší kamarádky Roziny Radimovi Marešovi věřila, že jí pomůže s hvězdnou kariérou. Zatímco Janin přítel Bruno byl od začátku skeptický, Jana si myslela, že všichni přehání.

Skutečnou pravdu poznala ale záhy, když si po jedné večerní akci sedla s manažerem Marešem na skleničku vína. Začalo to letmým masírováním nohou, ale poměrně se to zvrtlo. Mareš začal Janu líbat a chtěl, aby se s ním vyspala.

Jana celá v šoku bez bot a s roztrhanými šaty utekla z podivného kutlochu pryč. Jenomže tím její problémy nekončí. Její přítel Bruno jí dal jasně najevo, že mezi nimi je definitivně konec. Janu tohle rozhodnutí natolik zasáhlo, že je zralá na sebevraždu.

Jenže Janě svitla naděje. Někdo se jí ujme. Ráno na ulici ji v zuboženém stavu najde Jarda. Jana se stydí za to, co se stalo. Ale Jarda má srdce na pravém místě. Jak se bude vztah Jardy a Jany vyvíjet dál? A jsou jeho úmysly opravdu čisté?

Související články

Další články