Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Olivia Newton-John slaví 71. narozeniny: Sandy z Pomády bojuje s rakovinou kouřením trávy

Zdroj: imdb.com
+ Další 2 fotografie
výročí
Olivia Newton-John, známá nejlépe jako roztomilá a nevinná Sandy z kultovního muzikálu Pomáda, slaví 71. narozeniny. Příliš důvodů ale k radosti nemá, už poněkolikáté ve svém životě totiž bojuje se zákeřnou rakovinou. Její nemoc je už ve 4. stadiu a pronikla jí až do kostí. Od bolestí si zpěvačka a herečka pomáhá kouřením marihuany.

Rakovina prsu byla Olivii Newton-John poprvé diagnostikovaná v roce 1992. Později musela podstoupit léčbu ještě v roce 2013 a o 4 roky později se nemoc opět vrátila. Od bolestí způsobených chemoterapií si herečka a zpěvačka ulevuje kouřením marihuany. Prognózami lékařů se však nenechává zastrašovat a zkrátka si z nich vůbec nedělá hlavu.

„Všichni víme, že jednou zemřeme, jen nevíme kdy. Když vám lékaři diagnostikují rakovinu, dají vám časový rámec… Pravda je ale taková, že vás může klidně druhý den srazit na ulici auto. Člověk nikdy neví,“ uvedla Olivia v nedávném rozhovoru v australském televizním pořadu 60 Minutes.

Olivia si bojem s rakovinou neprochází poprvé a nejlépe sama ví, co jí od ošklivých bolestí pomůže. Otevřeně přiznala, že když jí je nejhůř, ubalí si jointa z marihuany, kterou pro ni její manžel John Easterling pěstuje na zahradě.

Oblíbená herečka, která si svou něžnou tvářičkou v Pomádě vydobyla místo v srdcích diváků po celém světě, si váží každého dne, který na tomto světě stráví. Na prognózy lékařů nedá a nebojí se smrti kvůli rakovině, když ji dle jejích slov může dřív srazit auto. Boj s rakovinou svádí statečně a její blízcí věří, že je čeká ještě spousta společných let.

Související články

Další články