Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Oliver z Love Islandu v milostném trojúhelníku: Vyznal lásku Alagii, Adriana se mu vysmála

Oliver nahrál love song pro Dominique Alagiu.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia/se souhlasem Miss Czech Republic
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
Bizár

Oliver z Love Islandu rád provokuje. Jak jinak si totiž vysvětlit video, které přidal na svůj TikTok. V něm zpívá o tom, jak by si rád něco začal s influencerkou Dominique Alagiou a jak je podle něj krásná. Reakci na prapodivné video následně zveřejnila Adriana, která měla s Oliverem v Love Islandu vztah, ovšem po návratu do Česka se rozešli. 

Oliver Průcha z Love Islandu přidal na svůj TikTok video, v němž písní vyznává lásku influencerce Dominique Alagii. Těžko říct, zda se jednalo o vtip kvůli sledovanosti, nebo ne, každopádně v písni Oliver zpívá věty jako: „Byl bych tvůj Lu a ty moje Adri, než je rozdělil ten Oliver debilní.“ Nebo: „Kvůli tobě přestal bych i chodit na párty a na prvním rande bych utratil všechno z karty. Domi Alagia, nejkrásnější v Česku dívka.“

Reakce Adriany, s níž Oliver tvořil v Love Islandu pár, na sebe nenechala dlouho čekat. „Myslím, že můj mozek právě spáchal sebevraždu,“ zareagovala s hlasitým smíchem na Oliverovo video na svém TikToku Adriana.

Oliver Průcha v pořadu Extra Host:

Adriana ho nechala čekat

Není to tak dávno, co Oliver veřejně prohlašoval, že v jeho srdci je místo právě jen pro Adrianu Brabencovou, s níž tvořil v Love Islandu kontroverzní pár, kdy si ho vybrala namísto Lua.Já si stojím za tím, že o ni zájem mám, a chci v tom pokračovat, protože celý jsem to dělal s tím, že to takhle bude a že s ní vyjdu ven. Čekám na to, jak se ona se vším srovná, a jestli tomu bude otevřená,“ tvrdil nedávno Oliver v rozhovoru pro eXtra.cz. Adriana se s ním po návratu z Kanárských ostrovů rozešla se slovy, že si musí všechno nechat uležet v hlavě.

Dominique Alagia se k videu nevyjádřila. Nedávno však na svých sítích prozradila, že je single.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy