Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Oliver z Love Islandu přiznal zálibu ve šminkách: S radostí používá rtěnku i řasenku

 Oliver z Love Islandu přiznal zálibu ve šminkách: Mladý model zveřejnil svůj make-up tutoriál
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se svolením Oliver Průcha
+ Dalších 6 fotografií
model

Účastník Love Islandu 2023 Oliver Průcha překvapil své fanoušky. Na sociálních sítích přiznal, že používá make-up, a při té příležitosti rovnou zveřejnil tutoriál, jak se líčí. "Jsem rád, že jsem to s vámi mohl sdílet, a díky za podporu a za to, že to respektujete," napsal mladý model. 

Oliver Průcha se rozhodl otevřít téma, kterým rozdělil své fanoušky na dvě poloviny. Mladý model totiž přišel s nečekaným "přiznáním", že se líčí. Na sociální sítě umístil video, ve kterém představil hned několik produktů z řad dekorativní kosmetiky, které pravidelně používá, a rovnou natočil make-up tutoriál.

Oliver Průcha ukázal make-up jako rutinu

"Jsem rád, že jsem to s vámi mohl sdílet, a díky za podporu a za to, že to respektujete," napsal pod video a odhalil, že se nebrání ani rtěnce či řasence. Soudě podle komentářů pod příspěvkem fanoušci hojně spekulují o tom, že Oliver musel toto video natočit v rámci sázky či "pranku", ale vzhledem k tomu, jak make-up používá, se zdá, že se rozhodně nelíčil poprvé.

"To nemyslíš vážně?" nebo "To ses naučil, když jsem dělala make-up babám na Love Islandu?" komentují humorně video ostatní účastníci Love Island 2023. Některé své sledující však Oliver rozhořčil. "Promiň, ale jsi kluk, nebo holka? Okey, děláš modeling, ale kluci se nemalují," píší. V modelingu, kterému se Oliver úspěšně věnuje, ale i třeba v herectví, není make-up u mužů ničím ojedinělým, jedná se o naprosto všední záležitost.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy