Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Olinka se nesvléká jenom v Ulici: Podívejte se, proč fanoušci téhle NEJVĚTŠÍ SERIÁLOVÉ RAJDIČCE zkritizovali holý klín!

Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Krásnou Denisu Pfauserovou (28) se režiséři neustále pokoušejí svléknout a zatím se jim to daří. Sympatická brunetka nedávno ukázala zadeček v seriálu Ulice, ale to zdaleka není všechno!

V celé své kráse se ukázala v inscenaci Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou na motivy židovského spisovatele Arnošta Lustiga. Tam si zahrála slavnou tanečnici, která je nucena se po příchodu do koncentračního tábora svléknout ze svých luxusních šatů a navléknout vězeňský mundúr.

Na poslední chvíli se ale bachařům vzepře, před nástupem do sprchy jednomu z nich ukradne zbraň a zabíjí tak dlouho, dokud ji nezastřelí posily. V rámci této dramatické role se musela svléknout a ukázat svou perfektní postavu. Některým hnidopichům to ale nestačilo a krásnou Denisu zkritizovali, že si před takovou rolí vyholila klín Vždyť ženy se za druhé světové války neholily!

Jenom opravdový puntičkář může něco takového řešit, když vidí tak sexy herečku.

Denisa se také svlékla v loňském filmu Prázdniny v Provance, což také snímek zachránilo. Dostal hodně špatné recenze a nelíbil se ani divákům, aspoň podle jejich hodnocení. Její plná ňadra jsou to jediné, na co se dalo dívat.

Na Denisu je libý pohled a snad někdy příště v Ulici ukáže víc než zadeček

Související články

Další články