Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Olga Menzelová ututlala těhotenství: S bříškem se ukázala na veřejnosti, poznali byste, že čekala dítě?

Olga Menzelová ututlala těhotenství: S bříškem se ukázala na veřejnosti, poznali byste, že čekala dítě?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
utajené dítě
Ve čtvrtek večer vdova po známém režisérovi Olga Menzelová (42) všechny naprosto zaskočila. Na sociální síti ukázala syna Alberta, kterému je už zhruba 1,5 roku. Olze se podařilo perfektně ututlat, jak těhotenství, tak porod. Když chlapečka čekala, dokonce se ukazovala na veřejnosti. Jenže těhotenské bříško se Menzelové podařilo zakrýt.

Včera večer se Olga Menzelová (42) rozhodla na sociální síti pochlubit novinkou. Přesněji novinkou starou zhruba 1,5 roku. Vdova po talentovaném Jiřím Menzelovi poprvé veřejně přiznala, že má 3. dítě.

Na sociální síti fanouškům představila rozkošného syna Alberta, z čehož všem spadla brada. Téměř nikdo neměl tušení, že Olga má tři děti. Vdova bravurně zamaskovala, že na svět během loňska přivedla dalšího potomka.

Během těhotenství se Olga ukazovala na veřejnosti, jenže přes volné šaty, které nosila, nikdo nepoznal, že je v očekávání. Například loni na začátku května Olga vyrazila na Kampu, kde se konala výstava Voda a civilizace. V té době už byla těhotná, ale nikdo si bříška přes vhodně zvolené šaty nevšiml. Ve fotogalerii se můžete podívat na snímky z květnové akce. Poznali byste, že byla Olga těhotná?

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy