Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Olga Menzelová se pochlubila břichem: Mám ho jako pavián zadek, směje se

Olga Menzelová: Ukázala břicho jako paviání zadek
Zdroj: se souhlasem O. Menzelové
+ Další 4 fotografie
Postava

Řada žen hledá recept, jak zatočit s povislým bříškem. Neotřelou metodu, jak si udržet skvělou figuru i po několika dětech, nyní přinesla na Instagramu Olga Menzelová. Vdova po zesnulém režisérovi Jiřím Menzelovi si kromě pravidelného cvičení denně drhne bříško do ruda kartáčem!

Olga Menzelová ve svých 44 letech vypadá stále fantasticky, a to nejen v obličeji. Málokdo by totiž poznal, že je maminkou tří dětí. Vdova po Jiřím Menzelovi má zkrátka skvělou figuru, za kterou samozřejmě vděčí pravidelnému cvičení. To je přitom jen část jejího úspěšného receptu, jak se vypořádat s povislým bříškem.

Břicho  jako pavián, směje se Olga

"Chce to nejen zpevňovat cvičením zevnitř, ale pracovat na něm i z venku. Důkladné masáže! Nejprve jedu hloubkovou masáž rukama, olejem nebo krémem a pak přichází na řadu kartáč! A ano, dobře vidíte to červené břicho! Mám ho pak jak pavián zadek!" sdílela Menzelová na Instagramu svůj netradiční recept na štíhlou a pevnou postavu.

Ačkoliv se může zdát, že je metoda nepříjemná, prý tomu tak není. Podle Menzelové je taková kartáčová masáž fajn. "Kůže se prokrví, lépe se vstřebávají nepotřebné tuky a zkrátka po pravidelné údržbě bude i lépe vypadat. A ještě! Tím vždycky začínám… střídám horkou a studenou vodu a vždy končím studenou," doplnila známá producentka.

Menzelová svým fanouškům přidala i radu, jaký kartáč používat. Čekáte-li odkazy na drahé pomůcky, jste vedle jak ta jedle. "Kamarádka Zdenička mi věnovala slušný skoro rejžák... Ale prý se s ním čistí sklenice v hospodě. Co sklenice, teprve na břicho je to pecka," smála se Menzelová, která závěrem dodala ještě jednu zásadní radu: "Bohužel, chce to denně."

Léto strávila v Čechách

Filmová producentka se po smrti svého manžela Jiřího Menzela dala dohromady s egyptologem Miroslavem Bártou (52). S ním také trávila léto v Čechách. "Přes léto jsme v Čechách a po dlouhé době si to moc užíváme. Předtím mě tedy Mirek s sebou vzal na egyptologickou konferenci do Granady, to bylo taky moc fajn. Díky Mirkovi jsem se dozvěděla o starém Egyptě spoustu věcí, které laická veřejnost neví. Je to šíleně zajímavá profese, milují to i naše děti. Často na archeologické lokality do Egypta také jezdíme. Mirek si to přeje, abychom byli s ním,“ uvedla nedávno v rozhovoru pro Super.cz.


Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy