Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Olga Menzelová sdílela dojemnou vzpomínku na Jiřího: Náš krásný bláznivý život

Olga Menzelová a Jiří Menzel na archivním snímku.
Zdroj: Se souhlasem O. Menzelové
+ Další fotografie
Dojemná vzpomínka

Legendární český režisér Jiří Menzel by 23. února oslavil čtyřiaosmdesáté narozeniny. Jeho žena Olga (44) sdílela na sociálních sítích dojemnou vzpomínku na svého zesnulého muže. Co prozradila z jejich soukromí?

Manželka zesnulého režiséra Jiřího Menzela Olga je již od roku 2020 vdova. Dne 23. února by Menzel oslavil již své čtyřiaosmdesáté narozeniny a jeho žena sdílela velmi dojemnou vzpomínku na svém Instagramu.

„Nerad to slavil a na jeho narozeniny jsme vždy utíkali pryč, nejlépe někam mimo ČR, aby mu to nikdo nepřipomínal. No, tak teď utekl dál, než bych bývala chtěla,“ začala svůj příspěvek Menzelová.

Náš krásný bláznivý život

„Věřím, že tam na mě čeká a až dorazím, tak mi jako vždy vynadá, že mám zpoždění. Vždy, když jsme spolu někam šli, tak Jirka byl rychle hotový, oblečený, připravený a já většinou stála ještě nahá v koupelně a malovala si řasy. Pak už to dělal tak, že seděl oblečený v bundě nebo v kabátě a čekal na židli,“ pokračovala půvabná blondýnka. Dodala, že už to byl skoro takový jejich rituál, kterému se oba smáli a brali ho s nadhledem. „Ostatně jako všechno v našem krásném bláznivém životě,“ zakončila Olga.

Menzel zemřel dne 5. září 2020 na komplikace spojené s onemocněním covid-19. ​Olga si později našla nového partnera, egyptologa Miroslava Bártu. 

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy