Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Olga Menzelová po dalším porodu terčem kritiky: Ponížila zesnulého Jiřího, hanba, fuj, píší fanoušci

Olga Menzelová po dalším porodu terčem kritiky: Ponížila zesnulého Jiřího, hanba, fuj, píší fanoušci
Zdroj: archiv Olga Menzelová
+ Dalších 8 fotografií
ZLOBA
Vdova po zesnulém oscarovém režiséru Jiřím Menzelovi (†82) Olga Menzelová (42) nedávno přiznala, že porodila třetí dítě, místo pochopení jejích speciálních vztahů se ale dočkala především velmi drsné kritiky. Nenašlo se mnoho těch, kteří by měli pochopení pro to, že její vztah s tvůrcem Ostře sledovaných vlaků byl trochu jiný, než jaký obvykle mezi manželi bývá.

Ponížila Jiřího Menzela, myslí si lidé

Olga Menzelová (42) na Instagramu u příspěvku, kterým přiznala existenci dalšího dítěte, raději vypnula komentáře, i tak a přes její žádost o respektování soukromí (které sama tak otevřeně odhalila) se ale kritiky na svém profilu dočkala. A nejen tam.

„Na pana Menzela se už nebude vzpomínat jako na skvělého režiséra, ale na to, s kým a jak žil. Ostuda,“ domnívá se Jana. „Ta je hodně veselá v rozkroku!“ píše ironicky Gabriela. Jiní si zase myslí cosi o ponížení oscarového režiséra nebo o tom, jak dopřála svým dětem luxus, aby každé mělo svého tatínka.

Hanba

„Já na to nemám co říct, tři děti se třemi chlapy a v přítomnosti tak jedinečného chlapa, jako byl Jiří Menzel. Normálně je mi stydno za Menzelovou a mrzí mě, že i nese jeho jméno. Jděte fakt do pr*ele, vás i vaše děti jsem ve vzpomínce na něj vytěsnila. Nevěřím ani, že ta prostřední je jeho. Hanba vám, fuj, hrůza.... “ odsoudila vdovu Pavlína, která v reakci na kritiku dalšího diskutujícího Olgu Menzelovou počastovala i výrazy souvisejícími s běháním.

Nebyla ale sama

Už když ho podvedla poprvé, byla za děv.u… zneuctila jméno velkého režiséra a dělala z něho hloupého starce, který všechno snese, když už sám nemůže. A ona si udělá třetí s dalším,“ napsal Martin, který ironicky poznamenal, že manželka režiséra jistě musela trpět, když si užívala podle něj v místnosti vedle té, kde probíhala léčba umírajícího muže.

Slova o pokrytectví

Jiří si tohle nezasloužil, on na smrtelné posteli a vy se pelešíte s jiným. Tyhle pokrytecký kecy si nechte od cesty. Taky je hodně zvláštní chování, že dvěma otcům svých dětí jste rozbila jejich původní manželství. To vám přijde normální!?! Na každého jednou dojde. Taky budete, milá dámo, stárnout a do krásy rozhodně víc nepokvetete, takže se vám to vrátí, budovat si svoje štěstí na neštěstí jiných,“ kritizuje Eva popisek k fotce, v němž Olga Menzelová tvrdí, jak moc se jí po Jiřím stýská.

Domluva manželů

Našlo se ale i pár opačných komentářů, podle kterých byla jen věc obou manželů, jak si soužití domluvili.

Jiří Menzel byl opravdu velký člověk a tenhle způsob vztahu a života si vybral sám a jistě se na tom se svou ženou domluvili. To, že někdo nežije podle vašich norem a pravidel, neznamená, že je to špatně a není šťastný… Jinak paní Menzelová má všechny partnery výjimečný a velmi inteligentní. Asi to zas až taková nemožná blbka nebude,“ brání svůj idol jedna z fanynek.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy