Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Olga Menzelová o vztahu s egyptologem Bártou: Má rád vykopávky, budu pro něj zrát

+ Dalších 5 fotografií

Olga Menzelová (44) se ukázala ve společnosti po boku svého partnera, egyptologa Miroslava Bárty (52), se kterým má nejmladší dítě, syna Alberta (3). Pár dorazil na premiéru dokumentu Civilizace, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, a Olga nám otevřeně prozradila, jaký je vlastně život s archeologem a egyptologem. Také se nám svěřila o jeho vzácné kombinaci vlastností a s úsměvem řekla, jak jí partner dokáže polichotit, když jsou jeho zálibou vykopávky.

Krásná Olga Menzelová našla po boku svého partnera Miroslava Bárty, se kterým má tříletého syna Alberta, svou spřízněnou duši. S vystudovaným archeologem a egyptologem se vdova po Jiřím Menzelovi rozhodně nikdy nenudí.

"My se spolu bavíme o spoustě věcí, je pro mě velmi důležité, abych si měla s partnerem, co říct a abychom se měli o čem bavit a my se s Mirkem neustále o něčem bavíme. Pro mě navíc byla veliká poklona, když mi řekl, že si ještě nikdy s žádnou ženou tolik nepopovídal," svěřila se redakci eXtra.cz Olga, která dle svých slov žije s mužem, který je chytrý a zároveň má smysl pro humor.

Každá konverzace s Mirkem je zajímavá

"Mirek se věnuje nejen egyptologii, ale studuje i dlouhé časové řady a má toho spousty načteno. Takže jakákoliv konverzace s ním je zajímavá a hlavně má smysl pro humor. Když je chlap chytrý a ještě se umí zasmát, třeba i své vlastní blbosti, to je velmi vzácné. A s touto kombinací se všeobecně dobře žije."

Olga nám také s úsměvem prozradila, jak jí její Miroslav čas od času zalichotí.

"Trošku to zlehčím. Říkal mi, že jak se zabývá vykopávkami a tím, že studuje historii, že čím budu starší, tak budu pro něj hezčí. Takže já si se sebou nemusím moc lámat hlavu, abych se mu líbila," prozradila na slavnostní premiéře dokumentu Civilizace, kterou režíroval Miroslav Bárta s Petrem Horkým. Nutno dodat, že snímek o proměnách civilizací a jejich podobnosti s tou současnou tvořili dlouhých sedm let. Několik snímků z premiéry sdílela Olga i na svém Instagramu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy