Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Olga Menzelová má 3 děti: Existenci syna tajila rok a půl, nyní potomka poprvé ukázala

Olga Menzelová má 3 děti: Existenci syna tajila rok a půl, nyní potomka poprvé ukázala
Zdroj: archiv Olga Menzelová
+ Dalších 5 fotografií
novinka
Vdova po známém režisérovi Olga Menzelová (42) se na sociální síti pochlubila třetím potomkem. Fanouškům představila téměř dvouročního syna Alberta. Čí ale dítě je, vdova po Jiřím Menzelovi (†82) neprozradila.

Ve středu večer všechny naprosto překvapila Olga Menzelová. Vdova po populárním režisérovi se pochlubila radostnou zprávou. Na sociální síti oznámila, že má tři děti. Mnohé tato zpráva zaskočila, protože synovi je už zhruba 1,5 roku.

"Seznamte se: nejpronásledovanější dítě - zřejmě nejen v Praze," napsala Menzelová. "Všichni vědí, že existuje, ale nikdy ho nikdo neviděl, někdo jako Yetti - Náš Albísek," pokračovala Olga.

Pod příspěvkem jsou podepsáni Menzelová a egyptolog Miroslav Bárta s přáním respektování soukromí. Záhadou tedy zůstává, kdo je otcem maličkého Alberta. Olga však možná fanouškům dala menší indicii.

Na sociální síť vyvěsila vdova hned několik fotek utajovaného syna. Na jedné z fotek drží chlapce v náruči Bárta a přítomen je dokonce i zesnulý režisér Jiří Menzel a Jaroslav Brabec.

Menzel je otcem pětileté Evičky a Jaroslav zas otcem jedenáctileté Aničky. Co chtěla tedy Olga snímkem naznačit? Je snad právě Bárta otcem Alberta? Odpověď na tuhle otázku si Olga zatím nechává pro sebe.

Na rozkošného a utajovaného syna Olgy Menzelové se podívejte do fotogalerie.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy