Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Olga Menzelová konečně promluvila o podivné milostné trojce. Neuvěříte, jakou měla s manželem dohodu o milenci

Tihle tři i přes všechny pomluvy spolu náramně vycházejí.
Zdroj: Profimedia.cz
Pro většinu lidí to bylo nepochopitelné, když manželka Jiřího Menzela (78) Olga (38) zplodila dítě s někým jiným. Dostala se kvůli milostnému trojúhelníku do pomluv, ale i tak dlouhou dobu mlčela. Teď se po více jak sedmi letech rozhodla promluvit, jak to nesl její manžel a jakou podivnou dohodu mezi sebou měli.

Produkční Olga porodila jinému režisérovi Jaroslavu Brabcovi (61) dceru Aničku (7), i když byla vdaná za Menzela. Jenže ten děti zatvrzele nechtěl, tak šla kráska hledat své štěstí jinde. Kupodivu ale ani to nevedlo k rozpadu manželství.

„Jirka říkal, že děti nikdy nechce, a já si myslela, že se to zlomí, ale nezlomilo. Řešila jsem to po svém. Když jsem otěhotněla, tak jsem mu to okamžitě řekla. Byli jsme domluvení, že až se to stane, tak se naše cesty rozdělí. Na chvilku se skutečně oddělily,“ svěřila se Menzelová v rozhovoru pro Blesk pro ženy.

„Nebylo to lehké, ale nakonec jsme to zvládli. Odstěhovala jsem se k otci Aničky, ale s Jiřím jsem byla v kontaktu. V té době měl i on partnerku. Studovala jsem a s dcerou mi přes týden pomáhala maminka, nakonec jsme s Jirkou pro mě našli byt, kam bychom se všechny tři vešly. K tomu, abych dokončila školu, jsem potřebovala, aby s námi máma bydlela,“ dodala Olga k neskutečnému příběhu, ve kterém byla na začátku za záletnici, než odkryla obrovskou bolest, kterou jí způsoboval Jiřího odmítavý postoj k plození vlastních potomků.

Jenže pak si malou Aničku zamiloval natolik, že jí byl nejen skvělým druhým tatínkem, ale dokonce jí s Olgou pořídili sestřičku Evičku (1), protože pochopil, jak je krásné mít i vlastního potomka.

„Bydlím s holkami. Ale Jirka je u nás často, stejně jako my u něj. Kdykoli mu zavolám, tak on mi pomůže. Vždycky. A i tatínek Aničky Jaroslav by nás nikdy nenechal ve štychu. Navíc jsem dost samostatná a dělá mi dobře, že zvládám spoustu věcí,“ vyprávěla dál Menzelová, dnes již s úsměvem na rtech.

Teď opět s Jiřím tvoří pár, ale ani na Jaroslava Brabce se nezapomnělo, ten s rodinkou tráví veškeré slavnostnější události, o svou dceru se náležitě stará, nežárlí na to, že se Olga vrátila k manželovi. Všichni tři i přes všechny zlé předtuchy a pomluvy spolu náramně vychází. Trošku divná pohádka, ale tak v dnešní době je možné opravdu všechno.

Související články

Další články