Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Olga Menzelová (45) se stáří nebojí a chlubí se šedinami: Nechci vypadat mladší, říká

Její fanynky to hodně oceňují.
Zdroj: Se souhlasem Olgy Menzelové
+ Dalších 8 fotografií
Stárnutí

Olga Menzelová (45) se toho nebojí. Hrdě nosí šediny a přirozenost je její druhé jméno. „Mým cílem není vypadat mladší, mým cílem je, aby mi bylo sama se sebou dobře a abych se cítila dobře ve svém těle,“ vysvětlila na Instagramu. Nutno podotknout, že postavu by jí mohla závidět kdejaká dvacítka.

Olga Menzelová rozhodně nechce nic skrývat. A už vůbec ne své prošedivělé vlasy. Na svých sociálních sítích často radí sledujícím, jak si udržet zdravého ducha ve zdravém těle, a šíří optimismus a dobrou náladu. A to nejen mezi ženy, které jsou jí za to vděčné.

DOPORUČENÉ VIDEO: Rozhovor s Olgou Menzelovou o jejích třech dětech:

„Mým cílem není vypadat mladší, aby mi ostatní říkali, že vypadám mladší, než skutečně jsem. Mým cílem je, aby mi bylo sama se sebou dobře a abych se cítila dobře ve svém těle,“ svěřila se Menzelová na svém Instagramu. „Co si o tom myslí druzí, není až zas tak podstatné, protože můj život je jen můj a největší hodnota je - žít si ho po svém. A toho já se držím!“ dodala na závěr k příspěvku. Vdova po slavném režisérovi může někomu připomínat například Pavlínu Pořízkovou, která to má v životě nastavené úplně stejně.

Úmrtí manžela

Jiří Menzel zemřel v roce 2020. Olga o jeho úmrtí informovala na svém Facebooku. Oscarový režisér se od roku 2017 potýkal s následky zánětu mozkových blan. Podstoupil i složitou operaci hlavy, po které byl několik týdnů v umělém spánku. Po probrání bohužel skončil na vozíčku. Jeho žena se o něj pečlivě starala až do jeho posledních dnů.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy