Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Olga Menzelová (44) zraje jako víno: Maminka tří dětí se pochlubila postavou dvacítky

Olga má perfektní tělo
Zdroj: Se souhlasem O. Menzelové
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Hot body

Olga Menzelová (44) vystavila na svém instagramu snímek z dovolené. Čas strávený v ráji jí viditelně prospívá a Olga jen září. Fanouškům poslala pozdrav z Jihoafrické republiky a pochlubila se pevným tělem.

Vdova po Jiřím Menzelovi (†82) jen kvete. Olga Menzelová (44) vyrazila na toulky po Jihoafrické republice. Slunce a mořský vzduch dělá mamince tří dětí jen dobře. Na instagramovém profilu se chlubí úsměvy a přírodní krásou. "Ztracená v ráji," dodala k fotce bez příkras. Od svých příznivců sklidila pochvaly a v komentářích se objevují reakce, které producentku rozhodně potěší.

Měsíce dřiny a top postava

Menzelová se může chlubit nejen přirozenou krásou, ale i vypracovanou postavou. Pravidelně na sobě totiž maká a je to vidět. „Jediné, co je potřeba, je pravidelnost. Stačí pár minut… Já se mučím nejraději ráno,“ ​svěřila se Olga portálu Blesk.cz. Cviky ráda zvěřejní i na sociálních sítích a rozhodně motivuje mnohé z žen. Věk a děti totiž podle ní nerozhodují o tom, jak žena bude po zbytek života vypadat. Sama je příkladem, že i po čtyřicítce můžete mít tělo jako dvacítka. Česká producentka zveřejnila foto v bikinách se slovy "Zadek nohy/dělaj schody..." 

"Spadla mi brada, jakou máte postavičku," píše fanynka a další se přidávají.

Mezi pozitivními ohlasy se objevil i komentář zpěvačky Leony Machálkové. "Teda Oli… to je pro nás motivace," napsala. Menzelová si užívá dovolenou s partnerem, egyptologem Miroslavem Bártou, a se svými třemi dětmi. Musíme uznat, že dřina se jí opravdu vyplácí a Olga je ve výborné formě!

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy