Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Olga Lounová ukázala dcerku Arianne: Je to naše malá Amazonka, rozplývá se

Olga Lounová se vyfotila s malinkou Arianne.
Zdroj: Se souhlasem Olgy Lounové
+ Dalších 8 fotografií
Fotky

Je to teprve nedávno, co se zpěvačka Olga Lounová (41) stala maminkou. Své malé kvítko ukázala fanouškům na Instagramu a prozradila, kde se jí nejlépe spinká. Ariannka podle spekulací dostala jméno po slavné zpěvačce Ariane Grande, jisté to ale není. Každopádně mamince i celé rodince to na fotkách moc sluší. 

"Zazněla pro mě ta nejkrásnější árie na světě, a to z Tvých maličkých úst. Vítej, Arianne. Vítej do našich srdcí, kam jsi patřila odjakživa. Vítej do rodiny. Nemohla jsem se dočkat, až Tě budu držet v náručí, a přesto mi došla slova, když se tak stalo. Jsi zázrakem, darem a nekonečnou láskou. Ty moje holčičko milovaná, udělala jsi mě maminkou a já si jen přeju, ať jsi ta nejšťastnější bytost ve vesmíru," to napsala Olga Lounová k příspěvku na Instagramu poté, co přivedla holčičku na svět.

"Zvládli jsme to krásně, měla jsem dvě úžasné porodní asistentky i partnera s kamarádkou s sebou, takže to bylo celé o obrovské podpoře, lásce a péči. Tak jak by si zasloužila každá žena," řekla pak eXtra.cz šťastná Olga. "50 cm a 3,160 kg," dodala pyšně.

Kde malá nejraději spinká?

Zpěvačka měla to štěstí, že její porod proběhl ambulantně, což znamená, že téměř hned po narození Arianne jela domů. Uplynuly necelé dva týdny a krásná brunetka se dcerkou pochlubila na sociálních sítích. "Andílek Arianne. Love. Zatím na ni neustále zírám. Je to naše malá Amazonka. Nejlepší postýlka jsem, koukám, nakonec já. Nejraději spí na mně," svěřila se Olga, která je na snímku i s tatínkem dcery, Janem Kréglem.

Jak se s přítelem na příchod miminka připravovala, sdělila přímo redakci eXtra.cz. "Teď se chystáme řešit kočárek se sedačkou do auta. Mám ráda kočárky do tvaru vajíčka. Dostali jsme spoustu krásných věcí, ale ještě pokojíček musíme vybavit. Pro holčičku to bude dobíla a možná s prvky růžové," prozradila.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy