Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Olga Lounová u sebe ubytovala ženy z Ukrajiny: Jsou neskutečně pracovité, žasne zpěvačka

Olga Lounová
Zdroj: Martin Procházka/Extra.cz
+ Další fotografie
Rozhovor

Olga Lounová, zpěvačka se srdcem na pravém místě. Hudebnice se aktivně zapojuje do pomoci, kde je třeba. Nejen že se stala patronkou nadačního fondu Grácie, ale není jí lhostejná ani vzniklá situace ve spojitosti s válkou na Ukrajině. Rozhodla se být nápomocná i lidem, kteří prchají z Ruskem okupované oblasti. “Ubytovala jsem u sebe pět žen,” prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz.

Známá zpěvačka, okouzlující Olga Lounová, již několikrát ukázala, že má srdce na pravém místě. Dlouhodobě je patronkou nadačního fondu Grácie, jehož posláním je pomoc ženám a dětem, které vlivem nemoci přišly o korunu své krásy, vlasy.

“Jsem patronkou Grácie, tam lidi můžou darovat vlasy a z toho se pak dělají paruky pro děti a ženy po chemoterapii, to je taková moje základna. Ale pak takhle pomáhám na spoustě skvělých akcí,” prozradila.

Zpěvačce není lhostejná ani situace ve spojitosti s aktuálním děním na Ukrajině. Ani moment neváhala a rozhodla se ve svém bytě ubytovat rodinu prchající z rozbombardované země.

Olga Lounová pomáhá Ukrajincům

“Mám byt, který normálně pronajímám, ale měla jsem ho zrovna volný. Poskytla jsem ho dvěma maminkám s dvěma dětmi a babičkou. Takže tam mám pět žen, ty už normálně pracujou. Jsou neskutečně pracovitý, i děti už chodí do školy a do školky,” prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz.

Rozhovor nám poskytla, jak jinak než v rámci charitativní akce. Na koncertu Srdcem Beat, který pořádala nadace Wine for Help v Tresor Clubu v Praze, Olga předvedla skvělé vystoupení. Celý výtěžek z koncertu bude věnován na úhradu letních táborů pro sourozence vážně nemocných dětí.

“Ty kluci, kteří pořádají tuhle akci a moderují, tak pomohli další rodině, které jsem sehnala další ubytování pro sedm lidí. Oni pomohli zařídit matrace a polštáře, peřiny. Prostě úžasný. Díky tomu jsem vlastně tady, já jsem zase naopak chtěla podpořit je, protože vím, že reálně pomáhají a ty peníze nemizí nikde. Z vlastní zkušenosti jsem zažila, že opravdu nakoupili a pomohli,” dojímá se.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy