Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Olga Lounová přiznala vztah: Jsem zadaná a šťastná, do svatby už nebudu mluvit

Zdroj: showpix
+ Další 3 fotografie
láska

Zpěvačka Olga Lounová (40) přiznala, že již není single a je šťastně zadaná. Novinku prozradila na filmovém festivalu v Karlových Varech, kde její milý ovšem nebyl po jejím boku. A nového muže zatím nepředstavila ani světu, ovšem již promluvila pro Super.cz i o svatbě.

"Ano, jsem zadaná. Jsem šťastná. To asi říct můžu. Ale platí, že o partnerovi až do svatby mluvit nebudu," uvedla stručně a jasně zpěvačka Olga Lounová, která si své soukromí velmi střeží, a proto se ani o novém muži příliš nerozpovídala a jeho identitu neprozradila.

O soukromé novince se rozpovídala na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech, kam jela nejen za zábavou, ale také měla koncert na kolonádě. Nedávno se také pustila do natáčení filmu Blízká setkání. "Natáčeníčko filmu," uvedla k videu ze zákulisí.

Krásná zpěvačka s ikonickými kudrlinkami a adrenalinem v krvi byla v minulosti spojovaná s Marcusem Tranem nebo zpěvákem Xindlem X, se kterým nazpívala hit Láska v housce, ač si chtěl Xindl X zpěvačku vzít, tak se jejich vztah v roce 2011 rozpadl. V několika dalších letech se vyrojily spekulace, že tvoří Olga pár i s Danielem Landou.


Související články

Další články