Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Olga Lounová nazpívala vánoční song a ukázala sestru: Mladší kopie Eliška roste do krásy

Zdroj: youtube.com
+ Další 3 fotografie
Zpěvačka Olga Lounová (39) je velkým milovníkem Vánoc, a proto letos nezapomněla na pravou vánoční písničku. Velkým překvapením je ovšem její mladší kopie sestra Eliška, která se v klipu objeví a podle reakci lidí z ní roste krásná mladá slečna. Olga Lounová se po čas koronavirové krize snaží hlavně tvořit, odpočívat a trávit čas s rodinou.

Zpěvačka Olga Lounová stejně jako spousta dalších umělců přišla o řadu koncertů a tedy i příjmů. Ze současné situace se ovšem nehroutí a snaží se na všem najít něco pozitivního.

Z koronaviru si velkou hlavu nedělá a jak sama před časem eXtra.cz prozradila, je velmi šetřivá, a proto má nějaký finanční polštář do této nelehké doby.

"Já si myslím, že když přijde nějaká náročná situace, tak by se člověk měl uchýlit k tvorbě. Jenom musí mít vždy trošku naspořeno, aby se uživil. V tomhle já jsem holka zodpovědná a baví mě, že jsem na jaře měla spoustu prostoru tvořit," prozradila nedávno eXtra.cz.

A evidentně se Olga svých vlastních rad drží, protože na Vánoce vydala krásnou vánoční písničku, ve které se objevila i její mladší sestra Eliška. Že by Olze rostla konkurence?

Související články

Další články