Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Olga Lounová má krásu v genech: Zpěvačka ukázala pohlednou maminku i babičky

Olga Lounová má krásu v genech.
Zdroj: Se souhlasem Olgy Lounové/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 9 fotografií
Krása

Už víme, po kom je zpěvačka Olga Lounová (41) tak krásná. Oblíbená brunetka totiž na svém Instagramu ukázala nejen svou maminku, ale i tchyni a dceřiny prababičky. Ty měly oči jen pro měsíční Arianne, která se zpěvačce narodila letos v listopadu. Jestli malá zdědí geny po všech těchto generacích, to se dozvíme za několik let. Nicméně už teď je dcera více podobná tatínkovi Janu Kréglovi. 

Olga Lounová byla mezi lidmi vždy jako zpěvačka a sympatická žena velmi oblíbená. Nejenže je talentovaná v mnoha uměleckých směrech, ale také je velmi krásná. Nyní se už ví, po kom to vlastně zdědila.

Novopečená maminka totiž ukázala na svém Instagramu všechny tři generace, které ji nyní po příchodu dcerky chodí navštěvovat, a také malou Arianne, která se narodila v listopadu, jak oznámili rodiče na sociálních sítích. Zpěvačka ale především pěkně vyfotila svou maminku, tchyni a dvě dceřiny prababičky. Teď už je nad slunce jasné, odkud Olga geny krásy získala.

Temné myšlenky v těhotenství

Olze se v roli maminky vede moc dobře. Je to teprve něco málo přes měsíc, kdy se dostala do nové role. Nicméně v době těhotenství to tak pozitivní nebylo, jak sama potvrdila v rozhovoru pro eXtra.cz.

Před Vánoci ještě stihla vydat nové album s názvem Memento mori (Pamatuj na smrt, pozn. red.). "Je to hrozně zvláštní situace. Já jsem otěhotněla a byla jsem tak plná toho novýho života, že jsem si najednou uvědomila i tu svoji smrtelnost, a napsala jsem píseň Memento mori. Ve výsledku v té písničce zpívám Memento mori a Carpe diem, neboli pamatuj na smrt a užívej dne. V tom zrození je zároveň i to uvědomění si smrti," svěřila se Olga Lounová, která snad už temné myšlenky odehnala.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy