Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Oldřich Kaiser vedle Vilhelmové vypadá jako její mladší bratr! Jak to?

Táňa s Oldřichem hrají v novém filmu… Dívka za zrcadlem.
+ Dalších 12 fotografií
Vítězka třetí řady Tváře Tatiana Vilhelmová se objevila v plavkách po boku legendárního herce a komika Oldřicha Kaisera! Byli spolu na dovolené, a nebo se něco chystá?

Jedna z nejobsazova­nějších hereček současnosti Tatiana Vilhelmová (38) se předvedla v plavkách vedle známého lamače srdcí, herce Oldřicha Kaisera. Ten v minulosti mnohokrát bojoval s alkoholem, a to i v léčebnách. Sám momentálně o sobě tvrdí, že je abstinent, který alkohol k životu nepotřebuje, a na jeho těle je to poměrně znát.

Oldřichovi je už 62 let a na svůj věk rozhodně nevypadá! Jeho opálené pevné tělo v plavkách při natáčení nového filmu Dívka za zrcadlem vypadá vedle těla své kolegyně Tatiany více než svěže. To Vilhelmová se při focení raději držela zpátky a svoji pobledlou postavu skrývala pod ručníkem.

Říká se, že věk je jen číslo a to na Kaisera rozhodně sedí. Otázkou ale zůstává, zda se z něj nestal energetický upír, který svou nebohou kolegyni nevysál… tím myslíme její mládí a svěžest pochopitelně.

Mohlo by vás zajímat

Další články