Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Oldřich Kaiser se podruhé oženil. Partnerku Dášu si vzal krátce po infarktu

Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie
utajená svatba
Pokud si někdo myslel, že dny herce Oldřicha Kaisera (64) byly v červenci loňského roku, sečteny, šeredně se zmýlil. Legendární herec sice prodělal infarkt a několik dní strávil na jednotce intenzivní péče, ale zpátky do života se vrhl překvapivě ve velkém stylu. Pouhých několik měsíců od srdeční příhody si totiž vzal svou dlouholetou partnerku Dášu za ženu.

O utajené veselce Oldřicha Kaisera a jeho partnerky Dáši Vokaté (66) informuje deník Aha! Po osmi letech se měli partneři vzít ve Vídni, kde má písničkářka byt.

Tajný obřad

I když o svatbě doteď mlčí, jejich prsteníčky zdobí stejné kroužky. Možná právě prodělaný infarkt myokardu urychlil Kaiserovo rozhodnutí pojmout Dášu za manželku. „Je to tak, ale skoro nikdo o tom neví, možná tak dva lidé. Bylo to poměrně rychlé rozhodnutí. Jednalo se v zásadě jen o civilní obřad bez hostů,“ vyzradil tajemství deníku Aha! jejich společný známý.

Kaiser se s Dášou Vokatou seznámil v roce 2012. Písničkářka prý neměla tušení, že je Kaiser známý herec. Možná právě to herce na ní fascinovalo. Mezi umělci zahořela jiskra a byla z toho láska jako trám. Kvůli Dáše údajně přestal Kaiser i pít a od té doby, co žije s ní, seká latinu.

Oldřich Kaiser byl od osmdesátých let až do roku 2005 ženatý s herečkou Naďou Konvalinkovou Manželství, ze kterého vzešla dcera Karolína, skončilo právě kvůli Kaiserovým alkoholickým excesům.

Související články

Další články