Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Oldřich Kaiser prodělal infarkt: Mám o něj strach, přiznal Jiří Lábus

+ Dalších 6 fotografií
OBAVA
Jak jsme vás již informovali, oblíbený herec Oldřich Kaiser (64) skončil v nemocnici na jednotce intenzivní péče s infarktem myokardu. Jeho věrný parťák Jiří Lábus (69) nám nyní potvrdil, že ho zdravotní komplikace přítele hodně zasáhly a vylekaly.

O infarktu informovalo jako první Divadlo Kalich. Všechna představení, kde měl herec vystupovat se proto přesouvají. Je otázkou, jak rychle se herec zotaví. Jiří Lábus čtenáře a fanoušky přeci jen trochu uklidnil.

„Za Oldou už jsem v nemocnici byl. A už se mu daří lépe. V ohrožení života zaplaťpánbůh není. Když jsem se to dozvěděl, přece jenom mě to vyděsilo, ale naštěstí to lékaři stačili včas podchytit. Stát se to ale může zkrátka každému,“ řekl eXtra.cz Jiří Lábus.

Ten s ohledem na kamarádovo soukromí nechtěl specifikovat, kde a kdy ke zdravotním komplikacím došlo. „To by si podle mě nepřál,“ vysvětlil.

„Představení, která jsme nyní měli hrát, přesouváme na září. Věřím, že Olda bude v pohodě,“ dodal nerozlučný souputník Oldřicha Kaisera.

Mohlo by vás zajímat

Další články