Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Okurkové orgie: Kino potvrdilo, co se děje u filmu 50 odstínů temnoty. Takovou spoušť nechce nikdo uklízet!

Okurky jdou na dračku!
Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
Na film 50 odstínů temnoty chodí ženy a dívky se zeleninou v kabelce. Asi mají pocit, že je to vzruší natolik, že se jim taková okurka může hodit. Jak si jinak vysvětlit, že personál kina našel při úklidu na zemi okurky. Jiné se válely v koši dokonce s prezervativem!

Na svatého Valentýna vypukly po celém světě premiéry Padesáti odstínů temnoty. A pro některé dámy tak vypukly doslova orgie! Film sice nezískal moc pozitivní reakce od kritiků, ale někteří lidé ho hodnotí hodně vysoko. A to právě kvůli okurkám, se kterými jako by se roztrhl pytel. Do kina si dámy nosí různé erotické pomůcky a dokonce i zmíněnou zeleninu!

Uživatel Hayden Orpheum ze Sydney dal totiž na Twitter snímky, které dokazují, že některé nadržené divačky rozjely v sále okurkové orgie. „To je ta trapná chvíle, když najdete po filmu okurky ležet na zemi,“ napsal k fotografii. Sice se to některým může zdát jako marketingová senzace, protože muže obviňovali z toho, že to není pravda a okurky tam jen narafičil.

Pravda to ale je a incident s okurkami potvrdil i náměstek generálního ředitele kina v Sydney Alex Temesvari. „Přísahám, že tohle se opravdu stalo po studentském nočním promítání filmu 50 odstínů temnoty,“ sdělil portálu mashable.com. „Možná by to byl dobrý marketingový tah, ale upřímně asi nejsme tak chytří, protože nás to vůbec nenapadlo,“ směje se. Lidem to sice přijde zábavné, ale neuvědomují si, že to není vůbec hygienické. A personál to pak navíc musí uklízet a do toho se pochopitelně nikomu nechce.

Související články

Další články