Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

OKURKOVÁ SEZONA! Víme, co fanynky filmu 50 odstínů temnoty dělají v kině se zeleninou ve skutečnosti!

Zdroj:
+ Dalších 18 fotografií
Některé dámy si myslí, že při návštěvě kina bude dobré mít v kabelce zeleninu. Při úklidu kina se našly dokonce okurky. Proč? Zní to neuvěřitelně, ale některé fanynky prý pak použité okurky snědly.

Na svatého Valentýna vypukly po celém světě premiéry Padesáti odstínů temnoty Pro mnohé dámy tento film představuje jedinou erotiku, kterou kdy viděly, tak si do kina nosí různé pomůcky. Že má občas fanynka v kabelce malý vibrátor, to se rozumí a nikomu to nevadí. V kině je přeci tma.

Jenže uživatel Hayden Orpheum dal na Twitter snímky, které dokazují, že některé nadržené divačky rozjely v sále okurkové orgie.

My jsme si mysleli, že některé dámy si zeleninu do kina nosí jako občerstvení, že jsou už natolik omámené zdravou stravou, že zapomněly na popcorn a raději si dají vitaminy.

Jenže v noci Hayden na Twitter nahrál další fotku. A tady už není prostor pro diskuzi ani fantazii V koši se našla okurka, na které je natažený prezervativ Vše tedy nasvědčuje tomu, že některé nadržené dámy si okurku skutečně strkají mezi nohy.

Otázkou je, zda je pak nutné zeleninu vyhazovat. Na Twitteru se dokonce objevilo svědectví, že fanynky 50 odstínů temnoty fantazií netrpí ani v kuchyni a použitou okurku ještě využily jako cenný zdroj živin...

Související články

Další články