Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Oktagon 38: Na vážení vtipkovali Boráros s Mikuláškem, dokonce se pusinkovali

Veřejné vážení Oktagon 38.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz, koláž eXtra.cz
+ Dalších 14 fotografií
Veřejné vážení

Mělo se jednat o vrchol sezony. Proti sobě se dne 30. prosince v O2 areně měli postavit MMA zápasníci Karlos Vémola (37) a Patrik Kincl (33), ovšem kvůli Vémolově špatnému zdravotnímu stavu byl zápas zrušen. O show ale diváci ochuzeni nebyli. Na veřejném vážení, které se uskutečnilo 29. prosince, se o zábavu postarali Gábor Boráros (30) a Václav Mikulášek (34), přezdívaný Baba Jaga. Na snímky z vážení, kde nechyběla redakce eXtra.cz, se můžete podívat v galerii.

Oktagon 38 měl být vrcholem sezony napěchován hvězdami zářícími u nás i v zahraničí. Bohužel, Karlos Vémola svou účast ze zdravotních důvodů zrušil a zápasu proti Patriku Kinclovi se tak nezúčastní. Pávě to ovšem bylo hlavním lákadlem letošního povánočního Oktagonu.

Místo nich se proti sobě postaví Filip Macek a Gustavo Lopez. Dalšími potvrzenými jmény jsou Belgičan Losene Keita vs. Slovák Milan Paleš nebo Slovák Gábor Boráros vs. Čech Václav Mikulášek, jak stojí na oficiálních stránkách Oktagonu.

Mikulášek se neudržel

Dne 29. prosince se uskutečnilo veřejné vážení, na němž MMA bojovníci nechyběli, a stejně tak nechyběla ani redakce eXtra.cz. Když se proti sobě na pódiu postavili Boráros a Mikulášek, předvedli opravdovou show. Když stáli v těsné blízkosti naproti sobě, Mikulášek se na svého soupeře usmál a následně mu vlepil pusu. To překvapilo i Gábora, který se začal smát.

V galerii se podívejte na fotografie z veřejného vážení.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy