Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Oktagon 21 je tady! V boji na pot a krev půjde o světový titul i životní odkaz bijců

Buchinger vs Paradeiser svedou boj o titulový pás.
Zdroj: Archiv Oktagon MMA
+ Další 3 fotografie
oktagon přehled
Oktagon 21 je tady! První turnaj nového desetiletí nastavuje laťku pořádně vysoko a fanoušci se mohou opět těšit na velkolepou podívanou od začátku až do konce turnaje, ve kterém v boji na pot a krev půjde nejen o titulový pás, ale také o budoucnost a odkaz všech zápasníků.

Fanoušci Oktagonu se mohou opět těšit na pořádnou podívanou. Organizátoři turnaje nového desetiletí představí divákům v sobotu 30. ledna dvanáct zápasů, ve kterých půjde o vše.

Boj o titul i životní odkaz

Hlavními fightery velkolepé události v brněnské Zoner BobyHall bude legendární šampion Ivan Buchinger v souboji o další světový pás s talentovaným Ronym Paradeiserem.

V mezinárodní bitvě té nejvyšší úrovně na půdě Oktagonu se také předvede postrach divize, veterán UFC a člen prestižního ATT gymu, ostřílený Brazilec Apolla Silva v bitvě s několikanásobným šampionem Alexem Lohórem, který se v Oktagonu 20 postavil v boji o titul střední váhy Karlosovi Vémolovi

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

O životní odkaz se popere populární slovenský MMA zápasník Gábor Boráros, balancující nad pomyslnou propastí, v souboji s novou tváří Oktagonu Matúšem Juráčkem, dychtícím po zápasech, vítězstvích a v naprosté zdravotní pohodě, čímž má velkou šanci získat skalp, po kterém touží celá scéna.

Nebude chybět ani elitní slovenský souboj dvou generací Štrbáka s Ryšavým. Hvězdný kickboxer Matěj Peňáz, kterému se postaví Romain Dbienne, k titulu blížící se Filip Macek a další.

Boj o vítězství svedou i ženy!

V Oktagonu 21 nebudou chybět ani ženy. Představí se zkušená veteránka UFC Lucie Pudilová, která je na cestě za jubilejním, desátým vítězstvím. Po nedávném úspěchu a návratu zpět na stranu vítězů ji čeká mnohem větší výzva, a to zdolat polskou trojku Martu Waliczek, v jejíž vítězství věří celé Polsko.

O vítězství zabojuje i talentovaná fighterka a vítězka Undergroundu Tereza Bledá, která svede boj s Judytou Rymarzak z Polska, nebo šampionka Výzvy Lucie "Silent Killer" Szabová v souboji proti Rizlen Zouak.

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy