Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Okradli Toma Cruise! Při natáčení Mission Impossible 7 mu zmizelo BMW

Tom Cruise: Slavného herce okradli v Birminghamu!
Zdroj: Profimedia.cz
krádež

Při natáčení filmu v britském Birminghamu bylo podle BBC ukradeno auto značky BMW hollywoodského herce Toma Cruise (59). Herec ve městě natáčí sedmý díl filmové série Mission Impossible.


V úterý byl z Church Street ukraden automobil BMW X7, který se vzápětí opět našel, uvedla policie v britském hrabství West Midlands. Na této zprávě by nebylo nic zvláštního, pokud by ukradený vůz nepatřil slavnému hollywoodskému herci Tomu Cruisovi, který ve městě zrovna natáčí už sedmý díl své filmové série Misson Impossible.

Vozidlo bylo nalezeno v nedalekém Smethwicku. Policie událost vyšetřuje i na základě údajů z kamer. Části nákupního centra Grand Central, nad stanicí New Street v Birminghamu, byly od neděle do středy uzavřeny kvůli natáčení. Tom Cruise se ve městě stal rychle atrakcí.

Mnoho fanoušků mluvilo o svém „vzrušení“ z pohledu na ikonu filmu a nevynechalo příležitost se s Cruisem vyfotit a nebo ho alespoň zahédnout. Cruise během svého pobytu ve městě navštívil například indickou restauraci Asha a setkal se s důstojníky britské dopravní policie.

Policisté sdíleli obrázek na sociálních médiích a dodali: „Zaručujeme, že snímek nebyl upraven ve Photoshopu.“

Související články

Další články