Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Okolí Veltrus ovládá strach: Benzinky mění otevírací dobu a vyděšení lidé čekají další úder vrahů

+ Dalších 18 fotografií
Hned na začátku týdne byla u Veltrus na Mělnicku přepadena benzinová pumpa dvěma zakuklenci. Bez milosti de facto hned po příchodu byla odstřelena zaměstnankyně Jana Š. (†58). Za veselou pumpařkou se vracel nespočet zákazníků. V současné době Veltrusy a okolí ovládá akorát tak strach. Majitelé benzinových pump mění z obavy o bezpečnost svých zaměstnanců pracovní dobu.

Vražda pumpařky Jany Š. vyděsila Veltrusy i široké okolí. Dva lupiči, dle policie může jít o pár, vtrhli na benzinovou pumpu mezi půl třetí a třetí hodinou ranní. Pumpařka Jana dostala kulku téměř ve dveřích. Svému zranění podlehla.

V současné době na policii nahlašují lidé údajné pachatelé co chvíli, jelikož se bojí. Lupiče můžete poznat díky „taneční“ chůzi, která mohla být způsobena drogami.

„V rámci prováděného šetření k dnešnímu dni kriminalisté prověřují téměř stovku poznatků a informací, které jim poskytla veřejnost na základě uveřejněné výzvy prostřednictvím sdělovacích prostředků,“ uvedl mluvčí policie Zdeněk Chalupa.

„Kriminalisté veřejnosti děkují za spolupráci, přesto se na ni opakovaně obrací se žádostí o pomoc, aby se jim ozvali případní další svědci či řidiči, kteří se v inkriminovanou dobu v pondělí 3. 12. 2018 v době mezi 02:00 a 03:00 hodinou pohybovali ve zmíněné lokalitě a případně si povšimli podezřelých okolností, například výskytu neznámého vozidla, pohybu cizích osob,“ dodává.

Vrazi jsou tedy pořád na svobodě. Majitel benzinky blízko Veltrus má ještě jednu čerpací stanici, a to v Kralupech, kde nyní omezili dle TN.cz provoz do jedenácti do večera. Policie má podle deníku Blesk stopu, díky které by mohli pachatele skutečně dopadnout.

Vzhledem k tomu, že vyšetřování stále probíhá, nemůže k tomu policie nic říci.

Související články

Další články