Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Okénko spratka Novotného: Snoubenec "moderátorky" SuperStar Kepkové si dovolil mít jiný názor než já! Neuvěřitelná drzost!

Míra a Zorka spolu bojují proti nespravedlivému světu, nesoudným novinářům a tupým divákům, kteří nepoznají kvalitu.
Zdroj: Herminapress.cz

Moderátorovi a šéfovi plzeňského rádia Kiss Proton Mírovi Hejdovi (29) se nelíbí mé články o jeho snoubence Zorce Kepkové (22), která je podle mě dobrou moderátorkou Snídaně s Novou a špatnou moderátorkou Večeře s Haberou, resp. SuperStar.

Míra je rozezlený a telefonoval mi s tím, že jsem proti Zorce zaujatý. Já jej poprosil o písemné vyjádření a slíbil jsem mu ho otisknout. A protože jsem zlý, zaujatý, opilý mocí a mám vadu řeči, tak závidím Zorce, že může moderovat. A já ne. Tak jsem se rozhodl jeho vyjádření, které eXtra.cz otiskuje v plné verzi (kurziva), připomínkovat:

Rozumím záměru šokovat a zvýšit čtenost serveru, ale je škoda, že nerespektujete ani základní fakta.

Záměr chápeš, Míro, dobře. A je vždycky super, když můžeme atraktivitu serveru nakopávat pravdivými články (Zorka je v SuperStar příšerná, Farna taky, ale je tak slavná, že to nevadí, Habera je dobrý, ale jeho žena se pro moderování nenarodila, Slováková je lesbička, Dočolomanský byl gay atd.), než abychom "nakopávali čtenost" nepravdou (Ivana je super moderátorka, Kepková je super moderátorka, Hejda je super moderátor).

Zorka nastoupila do rádia Kiss Proton před 4 lety na každodenní vysílání.

Gratuluji, jen nechápu, co to má společného se SuperStar... A Míro, ty lišáku, ty jsi byl tenkrát v Kiss Protonu ředitel, viď? Žes ten casting dělal ty? Ne, nic si nemyslím, to já jen tak na okraj.

Už po roce se přes castingová kola dostala do Snídaně s Novou. Vyhrála také casting na TV Óčko, ale vybrala si Novu!

To je skutečně s podivem, my všichni ostatní bychom si určitě vybrali celoplošné a skvostně platící Óčko, Míro, ty vole, ty máš argumenty jako Iveta Bartošová, když dostane přes držku a pak tvrdí, že spadla na lampu.

Taková kariéra je sen všech, kdo se moderování věnují profesionálně! Která česká moderátorka má ve 22 takovou zkušenost přímých přenosů?

Ona se tomu Zorka věnuje profesionálně, jo? Pane Bože, do jakého světa jsem to přivedl dceru?!

Přesně tohle jsem zažil na moderování Vyvolených. Jak nastoupí někdo nový, je zřejmě třeba ho rovnou sejmout. A to je smutný.

Míro, hele, tykáme si, jsme asi stejně staří, pojďme si říct pravdu, ty kluku. Sejmuli tě proto, že jsi byl ještě tragičtější než Zorka. Víš, my, zlí a nepřející novináři, kteří píšeme o televizích, nedělíme moderátory na mladé a staré či nové a okoukané, ale na dobré a špatné. A vy bohužel se Zorkou spadáte do té druhé skupiny.

Úsměvná je i informace o výši honoráře. Takže přeji i dalším čtenářům, aby jejich zaměstnavatel takto "šetřil", jak píšete.

Míro, ty nás hrozně podceňuješ. Takže na férovku, jo? Terezka Kerndlová měla nabídnutý milion a nedohodla se na podmínkách. Tvoje děvče, které doma uklidňuješ, že jsme zlí, ona je hodná a má za to víc než Mareš, má podle našich informací tři sta tisíc za celou show, což je asi tak stejná částka, jakou tam bral Libor Bouček za namlouvání komentářů. Méně nikdy nikdo z moderátorů podobné show neměl. Počkej, vlastně měl. Ty, ve Vyvolených!

Jestli si Pavel Novotný opravdu myslí, že bude lepší, když někde bude moderovat zpěvačka než moderátorka - je to asi vše vypovídající.

Pavel Novotný ví, že Kerndlová vyhrála všechna česká i slovenská castingová kola a ještě den před prvními castingy pro soutěžící ji TV Markíza připravovala s Juraškem na zítřejší natáčení. Pak se nedohodli a během deseti hodin (!!!) obsadili Zorku, která je zaměstnancem, a tak nemohla smlouvat. Navíc, a já tomu, Míro, fakt rozumím, tohle je pěvecká soutěž, proto ji moderovala minule Tina a bylo to super. Promiň, ale když si obě televize vyberou z castingů, kde byly i hvězdy Evropy 2, Kerndlovou, pak věřím, že byla dobrá. Navíc mi připadá trapné hodnotit moderaci někoho, koho jsem ještě neslyšel moderovat. Zorku, která dělá skvěle Snídani a strašně SuperStar, už jsme slyšeli.

Tím bych tenhle lov na bulvární senzaci uzavřel.

To je škoda, zrovna mě to začalo bavit. Nevadí. Řekni si, že jsem kretén a čtenáři na mě nedají, protože sami poznají kvalitu od nekvality. A pak si jdi dát na balkon s plačící Zorkou cigáro a společně pod zataženou oblohou nadávejte na nepřející novináře, zlý bulvár, moderující zpěvačky a daň z přidané hodnoty...

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články