Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Okénko spratka Novotného: Farna přiznala, že neví, jakou má velikost prsou. Ewo, já ti to řeknu, máme ji stejnou! A podprdy si kupuju sám!

Ewičko, copak tam hledáš? Čerešně nebo neposedné kůzlátko?
Zdroj: eXtra.cz

Už mám dost toho, jak zlí bulvární novináři neustále dehonestují postavu Ewy Farné a přitom si neuvědomují, že tím zadělávají na problém nejen jí, ale i dospívajícím dívkám, které si budou myslet, že kýty a větší zadeček jsou problémem.

Samozřejmě že jsou, ale jen u áčkových idolů teenagerů, milá děvčata!

Ewa Farna (19) si na výsměšné články ale vyloženě nabíhá. Šrumec okolo své podprsenky například korunovala hláškou, že "skutečně neví, jakou má velikost podprsenky".

Ewo, klid, já ti pomůžu. Ženská prsa mě enormně zajímají a navíc jsem tři roky žil s ženou, která měla obchod s luxusními podprsenkami, takže velikost košíčků a obvod hrudníku poznám na sto metrů v tunelu, i když se mě pořád snažíš zmást levnou americkou podprsenkou, která ti prsa 2× zvětšuje.

Já samozřejmě tvá prsa sleduji od tvého slavného prvního klipu, který mě hrozně rajcoval, tak víš jak, tobě třináct, mně pětadvacet, no šílený.

Čili Ewo, máš velikost 80 B, věř mi, já to mám v oku. A samozřejmě taky v ruce. Hraju si s nimi každý den. Máme je totiž stejný!

Související články

Další články