Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Okamžitě změň stylistu! Ewa Farna připomínala morbidně obézního opeřence!

Obézní Ewa Farna.
+ Dalších 70 fotografií
Co je moc, to je příliš! Ewa Farna (24) je rozhodně jeden z největších talentů na české pop-rockové scéně, ale její vzhled nejen děsí, ale také začíná ohrožovat její zdraví! Oblíbená zpěvačka by možná měla přemýšlet nad novým stylistou, ten stávající se jí zaručeně za něco mstí!

Tak to tu ještě nebylo! Ewa Farna je čím dál tím větší a její stylista místo zakrytí nedostatků zvýrazňuje a podtrhává nedokonalosti na jejím těle! Na vyhlašování cen Anděl ji navlékli do opravdu hrozné kožené róby ve formě černých kožených kalhot a vršku, který připomíná halloweenský kostým kuřete!

Děsný outfit stylista celý podtrhl zlatými lodičkami, které jsou absolutně nevkusné ke koženým kalhotám se stříbrným zipem a úděsným koženým šatům s třásněmi. Navíc celkově komický vzhled ještě zvýraznil průhlednými rukávy, které zdůraznily její masivní ruce.

Nikdo nikdy nepochyboval o talentu Ewy Farne Chobotové, ale to, co na ni navléká její stylista je děs! Problémem není nadváha, protože i holka s kily navíc může vypadat dobře a pokud má po boku zkušeného stylistu, který sofistikovaně zakryje její nedostatky, má vyhráno!

Mohlo by vás zajímat

Další články