Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Okamura junior promluvil: Jsem opak táty, ale rodina je rodina!

Okamura junior promluvil: Jsem opak táty, ale rodina je rodina!
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Další fotografie
Ruy Okamura (22) se objevil po boku svého otce Tomia (45) po úspěchu SPD ve volbách. Na sociálních sítích potom napsal, že mu to nebylo zrovna příjemné. Později se ho zastal i strýc Hayato (50). Student upozornil, že vedle táty se postavil kvůli rodině.

"Táta byl vždycky ten známější, máme to tak odmalička. Já jsem jeho opakem, zviditelňuji se nerad. Chci, aby za mě spíš mluvila moje práce," řekl student třetího ročníku soukromé vyšší odborné školy filmové v Písku pro portál idnes.cz.

Profesoři a spolužáci o něm mluví jako o slušném, tichém a nenápadném studentovi. Podle nich patří mezi ty šikovnější kluky. V polovině října s rukou v kapse organizoval v Písku Mezinárodní festival studentských filmů.

Jeho okolí překvapilo, že se objevil po boku svého otce. Z jeho reakcích na sociálních sítích je jasné, že mu to nebylo zrovna příjemné. S politickými názory svého otce nesouhlasí, nechal se zkrátka přemluvit

Více celou situaci komentovat odmítl. "Pro nás, co máme japonské kořeny, je rodina velmi důležitá, takže jsem tam zkrátka byl. Jinak ale budu raději, když mě lidé poznají přes mé filmy," uvedl Ruy pro idnes.cz Prozradil také, že se chce hlásit na FAMU.

Není to poprvé, co slyšíme o Ruyovi. Dříve se o něj média zajímala kvůli jeho vztahu Dominikou Haškovou(21) - dcerou hokejové legendy Dominika Haška.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy