Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ojeté gumy a rychlost 150 km/h: Pak auto přerazilo strom a vyhasly v něm 3 mladé životy

Zdroj: Facebook
Tragédie
V noci z pátku na sobotu se nedaleko Poděbrad stala ohromná tragédie. Při bouračce zahynuli tři mladí lidé, čtvrtý jako zázrakem vyvázl jen s lehkými poraněními. Podle fotek z místa neštěstí se zdá, že za nehodu mohly ojeté pneumatiky. Vůz se na nich měl navíc řídit rychlostí 150 kilometrů v hodině.

Těsně před třetí hodinou ráno na Nymbursku u obce Okřínek bouralo audi se čtyřčlennou posádkou. Náraz do stromu přežil jen spolujezdec z předního sedadla, všichni ostatní jsou po smrti.

„Dva lidé na zadních sedadlech zemřeli na místě, šlo o 25letou ženu a muže, jehož totožnost zjišťujeme. 30letého řidiče převezli do nemocnice v Praze, kde zraněním naneštěstí podlehl. Pouze s lehkými poraněními pak skončil 23letý spolujezdec,“ uvedla mluvčí středočeských policistů Lucie Nováková.

Server Aktu.cz má k dispozici informace, že se vůz Audi A4 po silnici řítil rychlostí 150 kilometrů v hodině. Po vymrštění ze silnice auto přerazilo strom a potom samovolně ujelo ještě několik metrů.

Jak vyplývá z fotek z místa tragédie, vůz měl neskutečně opotřebované pneumatiky. „Vážení, takhle skutečně ne. Fotografie vlevo je ojetá zimní pneumatika, fotka vpravo je také ojetá zimní pneumatika. Ta první se prodává jako ojetá, vhodná k dalšímu použití. Ta vpravo je focena dnes na autě u Okřínku, ve kterém zemřeli tři lidé!“ uvedla policie na Facebooku.

Související články

Další články