Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Ohrožuje miminko? Ewa Farna před porodem řádí na pódiu jako tajfun

+ Dalších 6 fotografií
těhotná Ewa
Zahrává si, nebo je to v pořádku? Tak se táží fanoušci oblíbené zpěvačky Ewy Farné, která měla v pátek vystoupení a na pódiu řádila i přes to, že je v pokročilé fázi těhotenství. Někteří fanoušci zpěvačky se začali bát nejhoršího...

Je pravdou, že některé nastávající maminky pracují do posledních dnů, než porodí. Jiné ale se obávají o zdraví miminka a poslední týdny před narozením potomka raději odpočívají. To ale není případ krásné a talentované zpěvačky. Pro své fanoušky by udělala všechno.

Tak tomu bylo i před víkendem v Jičíně, kde Ewa vystoupila v rámci akce pod názvem Dámská jízda. Ač její velikost bříška naznačuje, že bude rodit každým dnem, nasmlouvaná vystoupení neruší. Naopak se s noblesou prohání po pódiu, jako by se nechumelilo.

Oslovili jsme gynekologa, zda pro Ewu není rizikové těsně před porodem pracovat, jak se táží někteří její fanoušci. „Pokud se žena cítí dobře a je těhotenství fyziologické, není vůbec žádný důvod se nějak fyzicky omezovat, všechno se řídí hlavně subjektivními pocity těhotné, miminku to ublížit nemůže,“ řekla eXtra.cz gynekoložka Zuzana Švejdarová.

Fanoušci tak mohou být v klidu. Ewa si naopak koncerty užívá a slovy odborníka to je miminku spíše ku prospěchu.

Mohlo by vás zajímat

Další články