Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Ohromný zájem o zimní komedii Špindl: Do kin se hrnou zasmát davy lidí

+ Dalších 41 fotografií
Očekávaná zimní komedie Špindl dorazila minulý týden konečně do kin. Lidé jsou z filmu, v němž září Anna Polívková, Kateřina Klausová nebo David Gránský, nadšení. Do sálů po celé republice se na něj chodí dívat doslova davy diváků. Je to film, který musí vidět každý Čech!

Špindl byl jedním z nejočekávanějších filmů letošního roku. Zimní komedie, kterou české publikum přirovnává ke kultovním snímkům jako Anděl na horách nebo Sněženky a machři, slaví u diváků úspěch.

"S ohromnou radostí a hrdostí vám oznamujeme, že film Špindl po osmi dnech v kinech už vidělo přes sto tisíc lidí! Všem vám moc děkujeme!" vzkazují spokojení filmaři.

Když na hory, tak do Špindlu. Právě do zasněženého Špindlerova Mlýna vyrážejí sestry Eliška, Katka a Magda na dámskou jízdu. Mají v plánu si užít odpočinek, zábavu a možná i trochu milostného dobrodružství. Eliška je v pohodě, ale Katce i Magdě už třicet bylo a jsou pořád single. Objeví se v zimním sněhu ten pravý? Jisté je, že na svazích, ve stopách a v chalupách potkají další účastníky zimních radovánek, řadu zábavných a svérázných postav. Během týdenního pobytu pak všechny zavalí lavina milostných i životních lapálií.

Snímek natočil Milan Cieslar, tvůrce úspěšných komedií Láska je láska nebo Život je život.

Související články

Další články