Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ohromný strach Ivy (18) a Mariana (46) z Výměny: Ukradli jim to nejcennější!

Iva a Marian mají strach!
Zdroj: Facebook
+ Dalších 15 fotografií
Místo toho, aby se radovali z narození druhé dcerky Anetky, musí Iva (18) a Marian (46) řešit děsivou nepříjemnost. Kdosi jim totiž pořádně zatápí na sociálních sítích a aktéři kontroverzního dílu Výměny manželek s tím nic nezmůžou!

Páreček ze Semil, který proslavila Výměna manželek, řeší ohromný problém. Iva a Marian si všimli, že se za ně na Facebooku někdo vydává. A dokonce kontaktuje jejich přátele!

„Našla jsem další falešný účet. Lidičky, toto nejsem já. Tak si ten profil nepřidávejte,“ píše evidentně šokovaná Iva. „Nechápu, jak lidi mohou být tak trapní a založit si na naše jméno s naší fotkou profil a přidávat si naše přátele. Bůhví, co jim píšou,“ přitakal Marian, který má strach, aby je toto konání nepoškodilo.

Nejhorší je, že s tím věkově vzdálená dvojice nic nezmůže. „Nahlásili jsme to Facebooku a prý nic neporušují,“ kroutí hlavou dvojnásobný tatínek. Krádež identity, byť na internetu, je přitom závažná věc.

Místo toho, aby se radovali z narození druhé dcery Anetky, tak musí Iva s Marianem trnout hrůzou, co všechno se může stát. Snad ale není člověk na druhé straně obrazovky tak krutý, aby rodinu vydáváním se za jednoho z nich dostal do vážného maléru.

Související články

Další články