Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Ohromný risk Heidi Klum (45): Se svým zajdou je POPÁTÉ TĚHOTNÁ?!

+ Dalších 26 fotografií
Těhotenství
Heidi Klum (45) a výrazně mladší Tom Kaulitz (29) z kapely Tokio Hotel se ještě nestačili vzít a už prý čekají prvního společného potomka. Tajemství propálil kamarád německého kytaristy!

Heidi Klum má být popáté těhotná! Tajemství se povedlo omylem prozradit dobrému kamarádovi Toma Kaulitze, pro kterého by šlo o prvního potomka.

„Ano, je těhotná, řekl mi to Tom,“ prořekl se módní návrhář Wolfgang Joop (74) v německé televizi RTL. Heidi, které táhne na padesát, by v tak pokročilém věku vystavila ohromnému riziku jak sebe, tak miminko. Zdá se však, že je skutečně v požehnaném stavu.

Německá supermodelka našla v Kaulitzovi životní lásku. Přestože je dělí věkový rozdíl 16 let, náramně si spolu rozumí. „Je to ten vůbec nejhodnější, nejvlídnější, nejlaskavější a nejdobrosrdečnější člověk. Nepamatuji si, kdy jsem byla naposledy takhle šťastná,“ pochvaluje si Heidi. Zanedlouho se navíc budou brát.

Ta už je maminkou čtyř dětí. S italským miliardářem Flaviem Briatorem (68) má dceru Helene (14), se zpěvákem Sealem (55) pak syny Henryho (14) a Johana (12) a dceru Lou (9).

Mohlo by vás zajímat

Další články