Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Ohromný malér na Primě kvůli Slunečné a novému seriálu: Vyšetřování ukázalo na viníky

Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další fotografie
PROBLÉM
V budově televize Prima se od středy neřeší pomalu nic jiného než to, jak se mohlo stát, že na veřejnost unikly detaily z příprav nového velkého seriálu. Ten se má odehrávat v ZOO a opět v něm má zářit Eva Burešová. Co vyšetřování přineslo?

Panika na Primě

Nový seriál se má odehrávat v zoologické zahradě a bude opět plný zvratů, ale i vášně. Eva Burešová by se měla představit jako pomocnice na hlídání, kterou si najal její seriálový partner, ošetřovatel zvířat, jenž je sám na dvě děti. Už probíhají kamerové zkoušky na Evina hereckého kolegu.

Tyto zprávy se hned rozšířily, včetně dezinformace, že Slunečná končí (zdaleka ne, ještě aspoň rok si ji diváci budou moci vychutnávat), a na Primě to vyvolalo pořádné pozdvižení.

Vyšetřování

„Je to hrozný malér. Každý podezřívá každého, nikdo nikomu nevěří. Ten seriál se držel přísně pod pokličkou a jeho zveřejnění se tu bere jako velký podraz. Všichni mají ke smlouvám přísné doložky o mlčenlivosti,“ tvrdil nám ve středu večer jeden ze zdrojů blízký natáčení.

„Div že neprobíhají výslechy s rozsvícenou lampou namířenou na podezřelého,“ dodal v nadsázce.

Viník

Ve čtvrtek dopoledne se ale rozjitřená atmosféra v televizi uklidnila. „Už se ví, kdo za tím může stát. Naštěstí to nebyl nikdo z interního týmu. Zjistilo se, že informace nepřesahují rozsah toho, co dostali k dispozici kluci pozvaní na kamerovky. Takže s nejvyšší pravděpodobností to byl jeden z herců, kteří zkouší v novém seriálu uspět,“ dozvěděli jsme se od dalšího informátora.

Nový seriál by mohl být příjemným osvěžením českého televizního trhu po všech možných variacích na Nemocnici na kraji města.

Teprve čas ale ukáže, jestli si ho diváci zamilují stejně, nebo aspoň podobně jako Slunečnou, které se podařilo urychlit ukončení Ordinace, jež patnáct let kralovala televizním večerům. Ani u ní ale konec není až zdaleka tak jistý, jak se nedávno ukázalo.

Související články

Další články