Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ohromná tragédie ve Varech: V sešrotovaném autě zemřel mladý hokejista (†26)

Patrik zemřel při tragické nehodě u Karlových Varů.
+ Další 2 fotografie
Při tragické nehodě poblíž Karlových Varů v úterý vyhasl život nadějného hokejisty Patrika B. (†26). Drsný střet s kamionem na dálnici nemohl přežít, protože byl ve svém voze zaklíněný. Než přijeli hasiči nebo záchranáři, bylo už pozdě.

„Přivolaní hasiči ze stanice Karlovy Vary museli zaklíněného řidiče vyprostit, poté okamžitě začali s oživovacími pokusy,“ řekl mluvčí hasičů Martin Kasal. Pro nadějného hokejového obránce Patrika B. (†26) však bylo už pozdě.

Bouračka se stala v úterý krátce před čtvrtou ráno, hokejista se střetl s kamionem jedoucím před ním. Přední část jeho audi skončila kompletně sešrotovaná a Patrikův život naneštěstí vyhasl.

Jako obránce budoval svou hokejovou kariéru od roku 2010. Hrál za druholigové týmy HC Baník Sokolov nebo HC Klášterec nad Ohří.

„Kamaráde, měj se tam nahoře hezky. Jsi skvělej kluk a máme tě všichni rádi,“ rozloučili se s Patrikem spoluhráči z HC Čerti Ostrov, jejichž dres oblékal jako poslední.

Mohlo by vás zajímat

Další články