Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Ohromná tragédie v Ordinaci: Vybuchne dům a zemře dítě, zdrcený tatínek rozmlátí ambulanci

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 16 fotografií
ordinace
Ordinace v růžové zahradě se vrátila po vánoční pauze na obrazovky. A už dnes večer čeká novou pediatrii v kamenické nemocnici zátěžový test. Vybuchne totiž plyn v činžovním domě a mezi zraněnými bude mnoho dětí. A zároveň hodně mrtvých. Pozůstalý tatínek to nevydrží a v ambulanci vzteky rozmlátí několik věcí!

Do eXtra.cz se doneslo, že čtvrteční Ordinace v růžové zahradě bude stát obzvlášť za to. Nově se natáčí jako film, takže záchrannou akci u vybuchlého domu budou mít diváci jako na dlani.

Tragédie, jakou Kamenice nepamatuje, pořádně proškolí doktory tamější nemocnice. A těžká zkouška nervů to bude i pro jednoho pozůstalého.

„Jeho manželka šla zrovna zazvonit na sousedy, když plyn vybuchl. Zemře na místě, o život pak přijde i její dítě. S tím se nezvládne vyrovnat jeho otec, který udělá v nemocničním pokoji dost drsný nepořádek. Bude to hodně ostré,“ řekl nám zdroj, který byl u natáčení. Zdrceného manžela a tatínka si zahrál Lukáš Typlt (38).

Seriál v novém hávu

Půjde už o druhou epizodu, která byla natočena „filmově“. Nový způsob natáčení se promítá i do způsobu vyprávění příběhu kamenických lékařů a sester a klade vyšší nároky nejenom na techniku a štáb, ale také na herce.

„Nejenom pro štáb, ale i pro herce je to náročnější. Kamery jsou jim mnohem blíž a neuteče jim téměř nic. Zachytí každý detail, každou emoci… každou chybu. Máme skvělé herce, ale je rozdíl natočit film za několik týdnů a setkávat se s podobnou náročností denně po dobu několika let,“ říká producentka seriálu Simona Matásková, která si novou podobu Ordinace nemůže vynachválit.

Související články

Další články