Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Ohromná bolest Lucie Bílé: Zemřel jí milovaný člověk, pak přišla další rána

+ Dalších 15 fotografií
Bolest
Obtížné dny prožívá Lucie Bílá (53), okolo které se v krátkém sledu odehrály hned dvě tragédie. Zpěvačka nejprve přišla o milovanou kamarádku a o pár hodin později se u její vily v Otvovicích vybouralo auto. Zemřel v něm jeden mladý člověk, další tři se zranili.

Lucie Bílá (53) se svěřila, že v posledních dnech prožívá strašlivou bolest. Zemřela jí kamarádka, k níž měla opravdu hodně blízko, a nedlouho nato se v její blízkosti stala další tragédie.

„Jeden den je svět růžový a přes noc vám vše kolem zčerná. Odešla mi milovaná kamarádka a k tomu v noci v Otvovicích při vážné autonehodě mladý člověk,“ napsala Lucie na Instagramu. „Bolí mě srdce, pláču a prosím slovy polského básníka Jana Twardowského: ‚Spěchejme milovat lidi, protože rychle odcházejí‘,“ dodala zdrceně.

Nehoda kousek od vily Lucie Bílé se stala v pátek asi o půl druhé ráno. Osobní vůz vjel z nepochopitelných důvodů do protisměru a po stržení řízení doprava vyletěl ze silnice. Na místě zasahovali záchranáři, hasiči a policisté. Tři spolujezdce převezla záchranka do nemocnice, čtvrtý z nich zemřel.

Velkou oporou je v obtížném období Lucii její snoubenec Radek Filipi (36). Poté, co se v únoru tajně zasnoubili, se v uplynulém týdnu spekulovalo i o utajené svatbě. Ani jeden se však k šuškandě o uzavření manželství zatím nevyjádřil.

Mohlo by vás zajímat

Další články