Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ohromná bolest Honzy Musila: Vážná nemoc mu vzala milovanou sestru, krátce nato i švagra!

Jan Musil prožívá nejtěžší období života.
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Moderátor Jan Musil (50) prožívá nejtěžší období svého života. V rozmezí pouhých několika hodin mu zemřeli dva milovaní příbuzní. Nejprve přišel o sestru, která prý dlouhodobě bojovala s vážnou nemocí, a krátce nato zesnul i moderátorův švagr.

Snad nejsmutnější zpráva v životě Jana Musila (50) ho zastihla na dovolené ve španělské Barceloně. „Jsou věci, které si člověk nepřipouští, a které oddaluje. To, že vám odchází jeden z nejbližších lidí na nemoc, těžko vstřebáváte… Jakmile odejde, řeknete si v duchu, že je vysvobozen. Nenapadne vás ale, že pár hodin po něm odejde i jeho druhá polovina. Hrozně to bolí,“ napsal zdrcený moderátor na sociální síť.

Musilova sestra údajně dlouhodobě bojovala se zákeřnou rakovinou. „Sestra byla nemocná, to jsme věděli už dlouho. Zemřela a její manžel to nezvládl. Dostal infarkt,“ řekl moderátor pro Blesk.cz.

Nejkrutější na smutné události je, že oba manželé zemřeli ve stejný den. Musil se tak musí vypořádat se ztrátou hned dvou blízkých. „Pořád jste, rodinko, s námi. Jen to bolí. Tak rychle a náhle. A pár hodin po sobě oba dva jste odešli,“ připojil moderátor k dojemné fotografii sestry s jejím manželem, kterou pořídil jen pár dní před odjezdem na dovolenou.

Související články

Další články