Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Ohromná bolest Ewy Farné: SMRT milované Janičky, ze které se těžko vzpamatuje!

Farna se nemůže vzpamatovat ze smrti své nejvěrnější fanynky Janičky.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
Krutá smrt
Měly to být dva dny plné radosti, místo toho si Ewa Farna (25) ze setkání s fanoušky odnesla velké trauma. Zemřela totiž jedna z jejích nejvěrnějších fanynek, která vedla zpěvaččin slovenský fanklub.

Ewa Farna je v slzách! Zpěvačka před týdnem svolala velký sraz fanoušků, na kterém jim i zpívala. Jedna z fanynek, se kterou se dobře znala, ale nedorazila. Janička totiž zemřela!

Pětadvacetiletá Farna je ze ztráty Janičky naprosto na dně. "Na setkání chyběla jedna moje velká fanynka, všimla jsem si, že tam není. Očekávala jsem ji, poněvadž řídí jeden můj slovenský fanklub. Dozvěděla jsem se, že ještě stihla vidět videa a fotky ze srazu, a poté navždy odešla. Jsem z toho v šoku," napsala Ewa na Instagram.

"Janičko, děkuju Ti za léta podpory, společného zpívání i vedení fanklubu, vždy jsem Tě ráda viděla pod pódiem. Mrzelo mě, že ses neukázala a teď mě obrovsky zasáhlo, proč... Odpočívej v pokoji a my si važme jeden druhého. Tak pa Jani, vím, že by se Ti na sraze líbilo," uzavřela smutně.

Pocit úspěchu z dobře zorganizované akce tak u Farné vystřídala ohromná vlna bolesti. Janička dlouhodobě bojovala se zákeřnou chorobou, řada dalších fanoušků si i proto myslí, že smrt pro ni byla částečně vysvobozením.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy