Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Ohnivé peklo v Kalifornii bralo životy! Počet obětí roste každou minutou

Hasiči nestíhají hasit, oheň se šíří rychlostí blesku
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
horor
Západně od Los Angeles zuří dva rozsáhlé požáry, které ničí vše, co se jim postaví do cesty. Nejen přírodu, ale také i domy slavných. Požáry si však vyžádaly ty největší oběti - lidské životy. Děsivý počet obětí požáru bohužel vzrostl. Plameny byly opravdu nemilosrdné!

Strašlivý požár, který vypukl ve čtvrtek v Kalifornii, napáchal neskutečné škody. Nejenže svou silou pohltil celou oblast lesů, ale i po domovech se slehla zem. Zůstal z nich jen popel. Nejhorší požár, který Amerika pamatuje si vyžádal i velký počet obětí.

Tiskové agentury oznámily, že byla nalezena další lidská těla. Nyní se číslo vyšplhalo na 50 obětí a podle místní policie to může být ještě mnohem horší. Většina byla nalezena ve svých domovech či autech. Dobrovolníci a záchranáři stále pročesávají oblast, která byla požárem nejvíc zasažena.

Již v pátek byla nařízena evakuace 250 tisíc osob z pobřežního Malibu, kde se nacházejí vily mnohých celebrit. Rozsáhlé požáry se dostaly až do Las Virgenes Canyon v Calabasas.

Na svědomí mají podle dosavadních údajů už přes 177 domů, mezi nimi i domy celebrit. O své sídlo přišla například Miley Cyrus (25), Lady Gaga a evakuována byla i Caitlyn Jenner či Kim Kardashian (38).

Související články

Další články

Nejnovější kauzy