Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Ohnivé peklo v hale na Mladoboleslavsku: Škoda dosáhla 50 milionů korun

Ohnivé peklo v hale na Mladoboleslavsku: Škoda dosáhla 50 milionů korun
Zdroj: HZS Středočeského kraje
POŽÁR
Požár v hale na výrobu svařovacích dílů v Bezně na Mladoboleslavsku způsobil ve čtvrtek večer škodu kolem 50 milionů korun. Vyšetřování příčiny pokračuje, ale podle mluvčího hasičů Petra Svobody oheň zřejmě vznikl při rozmrazování auta uvnitř haly. Jeden muž se nadýchal zplodin, záchranáři ho převezli do mladoboleslavské nemocnice, řekli dnes ČTK Svoboda a mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová. Nikdo jiný by zraněný být neměl.

Zplodiny a teplo sálající z hořícího auta v hale podle mluvčího poškodily několik drahých obráběcích strojů, proto je škoda vysoká.

Hasiči na místo vyjížděli ve čtvrtek před 19:00. "Veškeré osoby opustily budovu ještě před příjezdem hasičů," uvedl Svoboda. Pod kontrolou byl oheň zhruba hodinu po začátku zásahu. Poté následovala prohlídka celého prostoru termokamerou, která odhalila jedno skryté ohnisko.

Do dnešního rána zůstala kvůli dohledu na místě jednotka dobrovolných hasičů. Po 8:00 hasiči ještě celý prostor zkontrolovali, oznámili likvidaci požáru a místo předali majiteli.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy